Actueel weer Sint Hubert
Laatste update: 2026-05-11 om 13:12 uur
| Temperatuur | 12.6 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.1 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1006.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 61.6 km/u om 08:45 u |
| Minimum temp. | 6.9 °C om 08:04 u |
| Maximum temp. | 13.4 °C om 12:28 u |
| Windchill | 11.7 °C |
| Hitte index | 12.6 °C |
| Dauwpunt | 6.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 468.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1018.0 W/m2 om 12:11 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:16 u |